Výrobce: Culligan Italy SpA, Itálie.
Automatický filtr pro účely odstranění železa, manganu, zákalu, arsenu, niklu, dechloraci, sorpci organických látek dle použité filtrační náplně.

Výrobce: EMEC S.r.l., Itálie.
PRISMA je membránové dávkovací čerpadlo poháněné krokovým motorem. Mikroprocesorem řízený krokový motor zajišťuje přesné a plynulé dávkování. Poloha a rychlost membrány je řízena během celého cyklu sání a výtlaku. Režim
zpomalení pohybu membrány nabízí snížení rychlosti sání, což umožňuje lepší dávkování viskózních kapalin. Čerpadlo PRISMA poskytuje nejpřesnější dávkování a nabízí vynikající krokový poměr 1: 4800, který dovoluje nejhomogennější a nejpřesnější rozložení.

Výrobce: BLUCAST, Litva.
Litinový vratný ventil s plně pogumovaným klínem je určen pro uzavírání/spuštění průtoku pitné vody nebo neagresivního odpadu při teplotě 70 °C a tlaku do 7 barů. Sedmiletá záruka kvality od firmy BLUCAST.

Výrobce: BLUCAST, Litva.
Nerezová trubka ventilu s válcovým vřetenem, po uzavření přítoku kompletní odvodnění. Monolitické tělo z tvárné litiny DN80. Západka ventilu z plně vulkanizované pryže EPDM. Vnější i vnitřní části odolné proti korozi, epoxidový nátěr minimálně 250 mikronů. Sedmiletá záruka kvality od firmy BLUCAST.

Výrobce: Hauff - Technik GmbH, Německo.
Potrubní těsnění HSD – SSG jsou určena k utěsnění potrubí s vnějším průměrem 18 – 65 mm. Těsnění jsou opatřena segmentovými prstenci, které umožňují rychlé a jednoduché přizpůsobení se průměrům procházejících potrubí. Je možno je použít také k zaslepení nevyužitých (rezervních) otvorů. Těsnění dosahují těsnosti do 5 barů.

Výrobce: Grundfos, Dánsko.
Produktová řada SP je vhodná pro všechny aplikace, kde potřebujete čerpat podzemní vodu. Je vyrobena výhradně z nerezové oceli a je uznávána pro svou účinnost, nízké náklady na údržbu a bezkonkurenční spolehlivost. Nabízí spolehlivé řešení i pro náročné aplikace čerpání z podzemních zdrojů vody a nádrží, včetně širokého příslušenství od motorových ochran až po frekvenční měniče. Vše je navrženo pro jednoduché ovládání a optimální spolupráci s čerpadly.

Výrobce: IN-EKO TEAM s. r. o.
- redukce NL, P, BSK, CHSK, parazitů
- použití na ČOV, rybích farmách, potravinářský a papírenský
průmysl, recyklace chladící vody v elektrárnách, opětovné
získávání cenných látek z procesních vod
- filtrování velkých průtoků až do 730 l/s
- filtrace od 10 μm, speciální aplikace již od 5 μm
- průměr disků 1,7m a 2,2 m
- alternativa k Mikrosítovým bubnovým filtrům
- v kombinaci s chemickým srážením zajistí skvělé parametry P
na odtoku z ČOV

Výrobce: IN-EKO TEAM s.r.o., Česká republika.
- redukce NL, P, BSK a CHSK
- použití na ČOV, v papírenském a textilním průmyslu,
elektrárnách, teplárnách, rybích farmách, ZOO, zavlažování
atd.
- filtrační tkanina s velikostí otvorů od 20 μm
- vysoká kapacita filtru až 300 l/s.
INOVACE filtračních obloučků - „CLI-CLO“ systém. Jde o inovativní metodu výměny filtrační tkaniny. Jedná se o jednotnou nosnou mřížku s různou filtrační tkaninou pro všechny velikosti filtrů. Rychlá montáž filtrační mřížky bez nutosti použití šroubů => úspora nákladů.

Výrobce: PROTOK LTD, Chorvatsko.
Softwarový modul umožňující vodohospodářským společnostem monitorovat vodní ztráty v souladu s metodologií Mezinárodní asociace pro vodu (IWA) v prostředí GIS (Geografického informačního systému). Jeho součástí je softwarový odkaz do systému SCADA, který importuje naměřené hodnoty ze stabilního (a přenosného) měřicího zařízení (průtok, tlak, výše hladiny, hluk) a provádí výpočty kombinující tyto údaje s daty vodovodní sítě, servisním spojením s přímým přístupem do paměti, spotřebou a dalšími údaji přístupnými přes GIS.

Výrobce: Monitoring, s.r.o., Česká republika.
Provádíme rozbor podzemní vody a detekci širokého spektra pesticidů, používaných v zemědělství při ošetřování plodin (řepky, řepy, brambor a dalších).

1 | 2 | 3 | 4 | 5dalších 5»