Výrobce: SIGRIST-PHOTOMETER AG, Švýcarsko.
SIGRIST BactoSense je automatický průtokový cytometr pro online monitoring mikrobiálních buněk ve vodě. Poprvé se tak naskýtá možnost kontinuálně sledovat mikrobiální kvalitu vody za účelem optimalizace procesů její úpravy a distribuce. SIGRIST BactoSense umí počet buněk na ml nejen spočítat, ale zároveň je i rozdělí na malé a velké nebo na živé a mrtvé buňky. Výsledkem měření je i charakteristický „otisk prstu“ s grafickým rozdělením buněk.

Výrobce: ZIKMUND electronics, s.r.o., Česká republika.
Hi-tech inspekční kamera postavená na nejnovějších technologiích. Přednosti: malá velikost, výměnné kabelové bubny, Wifi ovládání, Wifi přenos videa, síťový i bateriový provoz, výměnné baterie, ergonomie ovládání, vyjímečný desing.

Výrobce: Pivovar Čížová ve spolupráci s VEOLIA ČR
Výjimečný exponát, první svého druhu v ČR, představuje světlý spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný ležák, který je vyráběný ve spolupráci pivovaru Čížová a Veolia ze superčisté recyklované vody pod značkou Rko. Produkt má za cíl popularizovat oběhové hospodářství.

Výrobce: VWS MEMSEP s.r.o., ČR
Testovací ultrafiltrační jednotka s kapacitou 3 m3/h. Vhodná pro prokázání účinnosti technologie pro konkrétní upravovanou vodu a dále pro získání provozních dat pro upřesnění navrhovaných parametrů realizované technologie.

Výrobce: Pražské vodovody a kanalizace, a.s., ČR
Exponát, poprvé představený na výstavě VOD-KA 2017, nyní v optimalizované podobě a včetně logistického a distribučního systému, zajišťuje výrobu balené pitné vody z kvalitní artézské káranské pitné vody, která je distribuována v krizových stavech zákazníkům v Praze.

Výrobce: Primayer Ltd.
Enigma3 hyQ je varianta automatického korelačního systému Enigma3m určená pro vyhledávání poruch především na přivaděčích, velmi dlouhých úsecích nebo plastových vodovodech. Tato speciální verze korelátoru je vybavena hydrofonem, který je konstrukčně navržen tak, aby snímal především nízké frekvence šumu. Díky tomu umí korelovat poruchy na vzdálenosti v řádech kilometrů! Funkce vícedenní korelace analyzuje a porovnává měření z jednotlivých dnů.

Výrobce: Grundfos, Dánsko
Řada CR XL je nová generace vertikálních, vícestupňových, odstředivých in-line čerpadel, která nabízí vyšší účinnost a spolehlivost díky robustnější konstrukci. Řada čerpadel CR XL se využívá pro zásobování vodou a pro téměř všechna průmyslová řešení - včetně vysokotlakých aplikací.

Výrobce: B&BC a.s., Česká republika. Monolitická jednolitá šachtová dna B&BC Excelent DN 800- DN 1500 je možné vyrobit s libovolným tvarem kynety, výškou kynety, typem a umístěním tvarovaných spojů pro přípojná potrubí. Kyneta a nástupnice může být betonová, z čediče nebo kameniny. Výrobky mají platné Osvědčení SŽDC. Dna jsou vyráběna z betonu C 40/50 XF4+XA1, na zakázku XF4+XA3 dle ČSN EN 206 a ČSN P 73 2404 (síranuvzdorný cement pro SVP: XA3) – vysoké pevnosti, dlouhá životnost i odolnost.

Výrobce: HUTIRA-BRNO, s.r.o., Česká republika.
Kompaktní malá vodoměrná šachta MODULO umožňuje provádět odečty, instalace i výměnu vodoměru shora - bez nutnosti vstupu.

Výrobce: IBOS a.s., Česká republika.
Přenosný barevný nástrčný kamerový systém určený pro inspekci domovní kanalizace včetně přípojek v průměru DN 50 - 300. Zařízení lze používat s axiální či rotační a výkyvnou kamerovou hlavou, v nabídce je několik variant ovládacích kufrů. Kamera se do potrubí nastrkává ručně pomocí vyztuženého kabelu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5dalších 5»