ASP KALOLIS(novinka)
Vystavovatel: VODA CZ s.r.o.

Výrobce: VODA CZ s.r.o., Česká republika.
ASP je určeno pro odvodňování kalů produkovaných na malých a středních čistírnách odpadních vod. Výhodou zařízení je jeho variabilní konstrukce, mobilní verze a malá zastavěná plocha.

Výrobce: Axioma Metering UAB, Litva.
Ultrazvukový princip měření spotřeby, připraven pro internet věcí, stejná přesnost ve všech montážních polohách, nízký rozběhový průtok, přesnost R100/R250, AMR, NFC, LoRa, wMbus.

Výrobce: Axioma Metering UAB, Litva.
Ultrazvukový princip měření spotřeby, připraven pro internet věcí, stejná přesnost ve všech montážních polohách, startovací průtok od 1 litru, přesnost R400/R800, AMR, NFC, LoRa, wMbus.

Výrobce: Saint-Gobain PAM, Francie.
Inovovaný poklop VIATOP M NIVEAU přichází s plovoucími samonivelačními rámy “Niveau", které zajišťují oddělení spodní části rámu od koruny šachty. Rám je zaválcován do asfaltových vrstev vozovky a díky širokému límci po obvodu rámu je zatížení od dopravy rozloženo a přenášeno do konstrukce vozovky bez zatěžování šachty. Tato konstrukce společně s novým reliéfem povrchu poklopu zajišťuje větší bezpečnost a trvanlivost vozovky.

Výrobce: Saint-Gobain PAM, Francie.
Inovovaná verze oblíbeného poklopu REXESS, která přichází s řadou vylepšení. Jednodušší a ergonomičtější manipulace - odjištění a otevření víka v jednom kroku. Snazší pokládka za použití instalační soupravy INSTALL PLUS. Dlouhá životnost díky inovativnímu materiálu těsnění a v neposlední řadě větší možnosti customizace.

Výrobce: SWAN Analytische Instrumente AG, Švýcarsko.
Kufříková sada přenosného fotometru pro měření dezinfektantů na úpravnách vody a vodovodní síti, na aplikacích v potravinářství i ve farmacii (volný chlór, vázaný chlór, ozón, bróm, jód, oxid chloričitý, pH). Reagenty v kapalném skupenství a lahvičky s kapátky na víčku umožňují velmi snadnou obsluhu. Měření dezinfektantů je díky kapalným reagentům rychlé a velice přesné i při měření velmi nízkých zbytkových koncentrací (měří přesně již od 0,00 mg/l).

Výrobce: Tracon International BV, Nizozemsko.
Naše opravné pasy jsou ze 100% oceli a jsou používány pro nouzové a trvalé opravy otvorů, trhlin a jiných poškození potrubí. Standardně jsou vyráběny v dimenzích DN15 až DN600. NBR těsnění má strukturu vafle, která zajišťuje pevné utěsnění nerovností na povrchu trubky. Je možné je dodat i s těsněním EPDM a Viton. Šrouby jsou potaženy teflonem (PTFE) a jsou chráněny plastovými kryty. Všechny součásti jsou svařeny robotem, aby byla zajištěna konzistentní přesnost a vysoká kvalita.

Výrobce: EUROSTANDARD S.p.A., Itálie.
Široký sortiment elektrotvarovek se standardně vyrábí v dimenzích od d 20 do d 900 mm a je vhodný ke svařování potrubí SDR 17,6 až SDR 7,4. Oblasti použití: voda (16 barů), plyn (10 barů), kanalizace (0,5 - 2,5 baru), průmysl.

Výrobce: Primayer Ltd., Velká Británie.
Enigma3m je korelační systém, který je trvale umístěn na vodovodní síti. Snímače Enigma3m pravidelně zaznamenávají hluk z potrubí a odesílají data na zabezpečený server, kde probíhá automatická analýza. Výsledkem je přesná poloha všech úniků na vodovodní síti zakreslená do Google Maps. Existuje i speciální verze Enigma3m HyQ vybavená hydrofonem pro monitorování přivaděčů a velmi dlouhých úseků.

Poklop KASI-PUR(novinka)
Vystavovatel: KASI spol. s r.o.

Výrobce: KASI, spol. s r.o., Česká republika.
Šachtové poklopy KASI-PUR řady 6 jsou poklopy klasické konstrukce bez pantu s inovativní tlumicí vložkou z polyuretanu na víku. Díky konstrukci vložky a přesné výrobě se jedná o bezvůlový poklop, u kterého je vůle mezi víkem a rámem 0-1 mm a žádný kontakt kovových částí. Díky tomu je maximálně omezený pohyb víka v rámu, hluk při přejezdech, opotřebení tlumicí vložky, zanášení poklopu nečistotami a s tím spojené potíže při otevírání poklopu. Víka nabízíme jak litinová, tak i s betonovou výplní.

«předchozích 56 | 7 | 8 | 9