TopolWater, s.r.o. << zpět

Adresa Nad Rezkovcem 1114
Čáslav
286 01
Telefony +420/ 327 313 001-3
E-maily topas@topolwater.com
WWW www.topolwater.com
Umístění Hala 4 - 21

Profil firmy

Dodávky biologických čistíren odpadních vod různých velikostí od 5 do 20 000 EO.

Novinky a exponáty

Chytrá ČOV TOPAS
Výrobce: TopolWater, s.r.o., Česká republika. Plně automatická ČOV s ovládáním v mobilu a s možností integrace do chytré domácnosti. Testováním byla ověřena funkce ČOV po přerušení přítoku až 6 měsíců a je tedy vhodná jak pro rodinné domy, tak i pro rekreační objekty. ČOV TOPAS jako jediná domovní čistírna na základě speciálního programu trvale měří množství odpadní vody a poté automaticky omezuje množství vzduchu v čistírně. To znamená podstatné snížení spotřebované elektřiny bez jakékoliv obsluhy. Princip funkce ČOV je patentově chráněn.
Řídicí systém ČOV, který optimalizuje využití elektrické energie získané slunečn
Výrobce: TopolWater, s.r.o., Česká republika. Propojení řídícího systému čistíren odpadních vod typu SBR s řídícím systémem fotovoltaických elektráren, kdy se technologické procesy v reaktorech SBR automaticky optimalizují tak, aby byla pro čištění odpadních vod přednostně využita elektrická energie získaná z fotovoltaických elektráren.
Sestava COV TOPAS a odvodňovacího boxu na kaly
Výrobce: TopolWater, s.r.o., Česká republika. Domovní ČOV Topas S v kombinaci s odvodňovacím boxem na přebytečný kal zaručuje provoz 1 rok bez nutnosti vyvážet přebytečné kaly. Na toto unikátní řešení je vydán užitný vzor číslo PUV 2022-397755. Řešení spočívá v propojení gravitačního odvodňování kalů pomocí filtrace skrz biologicky rozložitelnou textilii v přídavném boxu, automatického odkalování ČOV pomocí inteligentního řídicího PLC, a to v kombinaci s akumulační nádrží ČOV Topas S se sčerpávanou hladinou, kam je odváděna kalová voda. Materiál: PP/PE plast, cena: 9 500 Kč + DPH.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů