AMCON Europe s.r.o. << zpět

Adresa Za Tratí 207
Chrášťany, Praha-západ
252 19
Telefony +420/ 211 150 122
E-maily miloslav.hlousek@amcon-eu.com
WWW www.amcon-eu.com
Umístění Hala 4 - 20

Profil firmy

VOLUTE a VOLUTE DUO technologie pro spolehlivé odvodnění kalů, Dynamické mísiče.

Novinky a exponáty

Potrubní dynamický mísič
Výrobce: AMCON Europe s.r.o., Česká republika. Nové dynamické a statické mísiče společnosti AMCON byly vyvinuty ve spolupráci s Českým vysokým učením technickým v Praze pro co nejefektivnější mísení látek zejména v průmyslových aplikacích. Mísicí komora je navržena tak, aby zajistila vysokou efektivitu mísení a zároveň výrazně snížila možné riziko zablokování. Proces mísení s využitím mísiče zajistí snížení ředícího poměru, například polymeru a vody.
VOLUTE DUO TM odvodňovací lis
Výrobce: AMCON Europe s.r.o., Česká republika. VOLUTE DUO™ je inovativní odvodňovací lis s důmyslným bezkontaktním mechanismem, který výrazně rozšiřuje možnosti využití odvodňovacího lisu na široké spektrum čistírenských kalů při zachování svých tradičních výhod jakými jsou tichý provoz bez vibrací a nízká spotřeba elektrické energie.
VOLUTE™ odvodňovací lis kalů
Popis: VOLUTE™ odvodňovací lis je vybaven unikátní technologií, která při odvodnění kalů zároveň automaticky čistí odvodňovací síto. Nepřetržité a stabilní odvodnění není závislé na častém proplachování vodou, jinak nezbytným k odstranění usazenin. Uživatelé ocení snadnou obsluhu, dramatické snížení spotřeby energií a nízkou hladinu hluku. Odvodňovací lis je vhodným řešením pro různé typy kalů průmyslových i komunálních čistíren odpadních vod.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů