Vystavovatelé pro obor "4. - Provozování vodovodů a kanalizací"

Venkovní plocha 8
Hala 3 - 63

Více než 27 let zastupujeme světové značky instalatérského a potrubního nářadí. Zaměřujeme se na lokalizační techniku, čističky kanalizací a na metody bezvýkopové sanace potrubí. Obchodní názvy/značky výrobků: Ridge Tools Company / USA, Sewertronics / Španělsko, Boldan / Finsko, IBAK / Německo.

Venkovní plocha 16

DoDo Technik je mladá perspektivní společnost, která dodává na český a slovenský trh kvalitní kanalizační nástavby značky CAPPELLOTTO. Do svého portfolia zboží dále řadí čisticí trysky AquaTeq a hadice od výrobců Trelleborg a Hydroscand. Zastoupené firmy: CAPPELLOTTO / Itálie, AQUATEQ / Švédsko.

Hala 3 - 60

Těsnění prostupů potrubí a kabelů - článkové těsnění, systémové těsnění plošné. Chráničky a pažnice. Kluzné objímky vymezovací a distanční. Přírubové těsnění s ocelovou vložkou. Příruby točivé lisované. Podpěry a závěsy potrubí. Poklopy a revizní průlezy nádrží.

Hala 4 - 32

Výroba, prodej a servis čisticí a monitorovací techniky pro kanalizace, recyklační a kombinované vozy, vysokotlaké trysky, příslušenství, kanalizační roboti. Obchodní názvy/značky výrobků: Prokasro Mechatronik GmbH, USB Düsen GmbH, Brandenburger GmbH & Co. KG, BRAWOLINER® - Karl Otto Braun GmbH ...

Hala 4 - 42

Obchodní názvy/značky výrobků: AQ Link GmbH, Hermann Sewerin GmbH, IMS Robotics GmbH, Hurricane Trenchless Technologie GmbH.

Hala 4 - 33

Měřicí přístroje k vyhledávání skrytých úniků v rozvodech vody, ke snižování ztrát, na monitoring parametrů sítě a lokalizaci průběhu tras inženýrských sítí.

Společnost Mueller Water Products, (NYSE:MWA) patří k předním výrobcům produktů a služeb pro distribuci vody. Naše široké portfolio zahrnuje šoupátka, zpětné klapky a ventily, požární hydranty, regulační ventily, servisní přípojky, opravné spojky a svorky, detekci úniků, hodnocení stavu potrubí a ...

Hala 4 - 9

Zabýváme se výrobou vysoce jakostních nerezových řetězů a komponentů pro výrobu řetězových vázacích prostředků nebo čerpadlových vázacích prostředků.

Venkovní plocha 20
Hala 4 - 39

Dodáváme technologie pro trasování kabelů a potrubí, vyhledávání úniků vody a kamery pro inspekci vodovodů a kanalizací. Disponujeme technologií bezvýkopových oprav potrubí a stroji pro čištění kanalizací a potrubí. Stavíme kamerové vozy. Všechny přístroje můžete vyzkoušet na našem RADETON polygonu ...

Venkovní plocha 16

V současné době patří SEZAKO k největším firmám, které provádí služby v oblasti čištění a monitorování kanalizace, práce sacím bagrem nebo odvoz nebezpečného odpadu cisternou ADR a to jak v České republice, tak i na Slovensku. Naší hlavní činností je čištění a monitorování kanalizačního potrubí od ...

1 | 2

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů