ant PROFITOOLS s.r.o. << zpět

Adresa Příkop 843/4
Brno
602 00
Telefony +420/ 601 222 558
E-maily info@antprofitools.cz
WWW www.antprofitools.cz
Umístění Venkovní plocha 8
Hala 3 - 63

Profil firmy

Více než 27 let zastupujeme světové značky instalatérského a potrubního nářadí. Zaměřujeme se na lokalizační techniku, čističky kanalizací a na metody bezvýkopové sanace potrubí. Obchodní názvy/značky výrobků: Ridge Tools Company / USA, Sewertronics / Španělsko, Boldan / Finsko, IBAK / Německo.

Novinky a exponáty

EXACT PipeCut AIR 360 pneumatická pila do výkopů
Výrobce: Exact, Finsko. Pneumatická píla EXACT AIR je určená hlavne na rezanie montovaného potrubia vo výkopoch, kde nie je možná práca s elektrickou pílou. Je možné ju použiť aj na rezanie rúr na podperách ako každú inú EXACT pílu. Model PipeCut Air 360 bol navrhnutý a vyvinutý hlavne pre účely rezania liatinových rúr s cementom určených na opravy a údržbu v sektore vodného hospodárstva. Vznikla na požiadavku trhu po pneumatickej píle, ktorá si poradí s týmto typom materiálu a reže rúry v zafixovanej pozícii vo výkop.
Sewertronics SpeedyLight+
Výrobce: Sewertronics, Španělsko. Vlajková loď firmy Sewertronics Speedylight+ je schopen vytvrzovat vložky od DN50-DN600. Maximální délka je 100m. Systému nedělají problém horizontální a vertikální potrubí. Technologie umožňuje instalatérům optimalizovat jejich operace zvýšením efektivity práce na pracovišti až šestinásobně. Je určen k vytvrzování plstěných vložek, invertních vložek ze skleněných vláken a vtahovacích vložek ze skleněných vláken.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů