IBOS a.s. << zpět

Adresa Hlinská 694/2b
České Budějovice
370 01
Telefony +420/ 387 310 227
+420/ 608 468 108
E-maily ibos@ibos.cz
WWW www.ibos.cz
Umístění Hala 4 - 32

Profil firmy

Výroba, prodej a servis čisticí a monitorovací techniky pro kanalizace, recyklační a kombinované vozy, vysokotlaké trysky, příslušenství, kanalizační roboti. Obchodní názvy/značky výrobků: Prokasro Mechatronik GmbH, USB Düsen GmbH, Brandenburger GmbH & Co. KG, BRAWOLINER® - Karl Otto Braun GmbH & Co. KG.

Novinky a exponáty

IBOS MINIJet
Výrobce: IBOS a.s., Česká republika. Kompaktní tlakový stroj IBOS MINIJet je základním kamenem řady našich vysoce výkonných čistících zařízení . Díky půdorysu 800 x 1200 mm (rozměr europalety) a jednoduché konstrukci je spolehlivým a praktickým pomocníkem v řadě situací, zároveň je možno je snadno přepravovat a používat i místech a situacích, kam se větší technologie nedostane
Kamerový systém IBOS HD350
Výrobce: IBOS a.s., Česká republika. Nová generace nástrčné kamery českého výrobce IBOS s axiální nebo rotační kamerovou hlavou s FULL HD rozlišením pro monitoring kanalizace až do DN 250 mm. Kamera je ovládána řídicí jednotkou HD Box s dotykovým ovládacím panelem, integrovaným PC a baterií (verze C s kabelem), nebo tabletem (verze W – s bezdrátovým přenosem obrazu). Axiální kamerová hlava HD46 (průměr hlavy 46 mm) i rotační HD60 (průměr hlavy 60 mm) nabízí rozlišení 1920 x 1080 pix (Full HD obraz), obě jsou vybaveny integrovanou sondou 33 kHz a tlakovým sensorem. Naviják je osazen kolečky a výsuvným madlem pro snazší manipulaci. Napájení systému obstarávají akumulátory řídicí jednotky ( HD350 C s HD Boxem) nebo výměnné akumulátory (HD350 W - verze s tabletem). Kapacita navijáku HD350 je 80 m tlačné struny 7,6 mm (standardní délky tlačné struny 50, 60 a 80m). Díky integrovanému PC lze řídicí jednotku HD Box vybavit softwarem DigiCan PRO pro vytváření protokolů z kamerových prohlídek.
Nástrčná kamera HD
Výrobce: IBOS a.s., Česká republika. IBOS představuje novou generaci nástrčných kamer s HD rozlišením. Tato technika přináší vyšší kvalitu obrazu a větší možnost odhalit případná poškození monitorovaných potrubí. Pozitivním posunem je i ovládání technologie pomocí nové řídící jednotky - tzv. IBOS HD Boxu.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů