VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. << zpět

Adresa Na Florenci 2116/15
Praha 1
110 00
Telefony
E-maily recepce@veolia.com
WWW www.veolia.cz
Umístění Venkovní plocha 2
Hala 4 - 48
2. adresa 28. října 3337/7
Moravská Ostrava
702 00
Telefony +420/ 596 609 111
E-maily info@veoliaenergie.cz
WWW
Umístění Venkovní plocha 2
Hala 4 - 48

Profil firmy

VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. Vodárenská společnost, která poskytuje služby spojené s úpravou a distribucí pitné vody a odváděním a čištěním odpadních vod. Součástí expozice jsou i dceřiné společnosti VWS Memsep, s.r.o., Česká voda - Czech Water, a.s. a ČOVSPOL, a.s., které dodávají technologie úpravy a čištění vod a související služby na trzích v ČR, Slovensku i ostatních zemích zóny střední a východní Evropa.

Novinky a exponáty

Mobilní plnicí linka na pitnou vodu
Výrobce: Pražské vodovody a kanalizace, a.s., ČR Exponát, poprvé představený na výstavě VOD-KA 2017, nyní v optimalizované podobě a včetně logistického a distribučního systému, zajišťuje výrobu balené pitné vody z kvalitní artézské káranské pitné vody, která je distribuována v krizových stavech zákazníkům v Praze.
Mobilní ultrafiltrační jednotka na úpravu vody
Výrobce: VWS MEMSEP s.r.o., ČR Testovací ultrafiltrační jednotka s kapacitou 3 m3/h. Vhodná pro prokázání účinnosti technologie pro konkrétní upravovanou vodu a dále pro získání provozních dat pro upřesnění navrhovaných parametrů realizované technologie.
Prémiové pivo Rko
Výrobce: Pivovar Čížová ve spolupráci s VEOLIA ČR Výjimečný exponát, první svého druhu v ČR, představuje světlý spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný ležák, který je vyráběný ve spolupráci pivovaru Čížová a Veolia ze superčisté recyklované vody pod značkou Rko. Produkt má za cíl popularizovat oběhové hospodářství.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů