Vystavovatelé pro obor "16. - Vodovody a kanalizace v průmyslu"

Venkovní plocha 21
Hala 4 - 72

Společnost CENTRIVIT, spol. s r.o. patří k předním dodavatelům dekantačních odstředivek pro čistírny odpadních vod v České republice a Slovenské republice a za posledních téměř 30 let realizovala celou řadu dodávek napříč oběma republikami. Naše společnost je lokálním partnerem společnosti ANDRITZ ...

Čerpadla, čerpací technika - komplexní řešení od návrhu po montáž, autorizovaný servis, e-shop. Zastupujeme řadu světových výrobců čerpadel. Obchodní názvy/značky výrobků: ZEHNDER PUMPEN, CHESTERTON.

Hala 4 - 38

Zařízení pro fyzikální a chemickou úpravu pitných, odpadních a průmyslových vod, oxidaci, dezinfekci (O3, UV, CI2, CIO2), odstraňování cizorodých látek z průsakových vod ze skládek. Příslušenství potrubních řadů (pevné a flexní spojky TEEKAY, distanční kluzné objímky RACI, izolační materiály) ...

Hala 4 - 70

Zařízení pro úpravu a čištění vod, zařízení pro vodní a kalové hospodářství, kalolisy, lamelové usazováky, pískové filtry.

Venkovní plocha 13
Hala 3 - 53

Český výrobce kanalizačních žlabů, trubek, cihel a potrubí z taveného čediče. Vysoká chemická odolnost, tvrdost, mrazuvzdornost a otěruvzdornost.

Hala 4 - 28

Čerpadla Hidrostal se šroubovým odstředivým oběžným kolem jsou ve světě vodního hospodářství zařazena již více než 60 let. Hidrostal poskytuje spolehlivé řešení bez zbytečného přicpávání.

Hala 4 - 37

Městské a průmyslové ČOV, úpravny vody, zpracování a likvidace biologicky rozložitelných odpadů, likvidace čistírenských kalů sušením a spalováním, bioplynové stanice, plynojemy, kotelny, tepelné hospodářství, průmyslová automatizace.

Hala 3 - 11

Katko s.r.o. je distributor čerpadel Iwaki, Yamada, Pomac, Standard Pump, Peribest a řídicích jednotek Walchem a sond Pyxis. Obchodní názvy/značky výrobků: Iwaki / Japonsko, Yamada / Japonsko, Pomac / Nizozemsko, Walchem / USA, Pyxis / USA.

Venkovní plocha 15
Hala 4 - 47

Vodohospodářské investiční celky, zařízení pro čištění odpadních vod a úpravu vod, čerpací stanice.

Dodávka zařízení pro úpravu vody a chemická hospodářství vč. dodávek zařízení typu UV lamp, ozonizátorů, UF, RO, NF, generátorů chlórdioxidu, elektrolyzérů, dávkovacích čerpadel a stanic, PE-HD nádrží a čerpadel chemikálií, měření základních parametrů vody (pH, ORP, volný a celkový chlór, ozón) ...

1 | 2

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů