DISA s.r.o. << zpět

Adresa Barvy 784/1
Brno 38
638 00
Telefony +420/ 548 141 211
E-maily info@disa.cz
WWW www.disa.cz
Umístění Hala 4 - 38
Spoluvystavovatel
Chromservis s.r.o.
2. adresa Kasárenská 2050
Trenčín
911 05
Telefony +421/ 911 762 717
E-maily info@disaplus.sk
WWW
Umístění Hala 4 - 38
Spoluvystavovatel
Chromservis s.r.o.

Profil firmy

Zařízení pro fyzikální a chemickou úpravu pitných, odpadních a průmyslových vod, oxidaci, dezinfekci (O3, UV, CI2, CIO2), odstraňování cizorodých látek z průsakových vod ze skládek. Příslušenství potrubních řadů (pevné a flexní spojky TEEKAY, distanční kluzné objímky RACI, izolační materiály). Dodávky širokého sortimentu vodárenských čerpadel. Průmyslová čerpadla pro chemii a petrochemii, papírenství, energetiku, farmacii a hutnictví. Orientační tabulky FP-DISA. Kontrolní, měřicí a zabezpečovací přístroje pro výbušné, hořlavé a otravné plyny. Orientační markery. TV systémy pro monitoring stavu kanalizačních sítí. Magnetické a mechanické zvedače poklopů a bezpečnost práce.

Zastoupené značky

4 PIPES GmbH / SRN
Chromservis, s.r.o.
EX TOX Gmbh / SRN
Italifters by DOA / IT
RAUSCH GmbH / SRN
SEEPEX GmbH / SRN
XYLEM.WATER SOLUTIONS / SRN

Novinky a exponáty

Rausch REHAB
Výrobce: Rausch GmbH. Elektrický frézovací robot pro čištění a monitoring kanalizace v jednom. Vestavěný ve vozidle do 3,5 t. Čištění kanalizace nebylo nikdy snažší.
Rausch Rehab frézovací robot RRC1
Výrobce: Rausch GmbH, Německo. Frézovací robot RRC1: - Kamera Full HD - 200-800 mm - Elektromotor (výkon až 2,5 kW) - Nekonečné otočné rameno - Zadní kamera - 4 stupně volnosti - Možnost modulárního připojení
Vřetenové čerpadlo SEEPEX SCT
Výrobce: SEEPEX GmbH, Německo. Vřetenové čerpadlo s patentovanou konstrukcí Smart Conveying Technology SCT zkracuje dobu servisu a přináší úsporu provozních nákladů. Pryžový stator čerpadla sestává ze dvou částí, jeho výměna je proto snadná a rychlá, navíc umožňuje prodloužení životnosti statoru postupným dotahováním. Rotor je osazen rychloupínací spojkou, není proto nutná demontáž kloubního spoje. Výměna rotoru a statoru probíhá bez demontáže výtlačného potrubí.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů