Kamstrup A/S - organizační složka << zpět

Adresa Na Pankráci 1062/58
Praha 4 - Nusle
140 00
Telefony +420/ 296 804 954
+420/ 731 391 720
E-maily info@kamstrup.cz
WWW www.kamstrup.com
Umístění Hala 3 - 51

Profil firmy

Výrobce a dodavatel inteligentních ultrazvukových vodoměrů a odečtových systémů.

Zastoupené značky

Kamstrup A/S / DÁNSKO

Novinky a exponáty

flowIQ ® 2200/ KMW2231
Výrobce: Kamstrup A/S, Dánsko. Vysoký výkon, unikátní funkce, to je tento inteligentní vodoměr nové generace. Vychází konstrukčně z ikonického modelu MULTICAL ® 21. Ultrazvukový princip měření je zárukou vysoké přesnosti a dlouhodobé spolehlivosti. Vodoměr je vybaven novou technologii sonické detekce poruch sítě (ALD). Duální displej zobrazuje aktuální průtok, komunikační rozhraní nabízí nový komunikační protokol linkIQ ®. Díky přepracované konstrukci a nižším energetickým nárokům má konstrukční výšku pouhých 54 mm.
flowIQ® 2200/KWM2230
Výrobce: Kamstrup A/S, Dánsko. Kombinace výkonu, unikátních funkcí nebo sonické detekce s životností baterie až 20 let. Nový standard pro ty nejnáročnější vodárenské aplikace. Přehledný displej, velký prostor pro záznam dat. Mnoho variant komunikačních rozhraní ve standardu wM-Bus/linkIQ nebo IoT. Možnost připojení k vyhodnocovací jednotce nebo vybavení impulzním výstupem. Odolné provedení s nejvyšším stupněm ochrany IP68 zajistí odolnost při krátkodobém nebo trvalém zaplavení.
flowIQ® 3200/KWM3230
Výrobce: Kamstrup A/S, Dánsko. Kombinace výkonu a unikátních funkcí v robustním provedení pro větší dimenze. Životnost baterie až 20 let. Díky velkému provedení a mechanické odolnosti je vhodným řešením pro velké dimenze potrubí. Přehledný displej, velký prostor záznam dat, rozhraní wM-Bus/linkIQ nebo IoT. Možnost připojení k vyhodnocovací jednotce nebo vybavení kabelem s impulzním výstupem. Robustní konstrukce s nejvyšším stupněm ochrany IP68 zajistí odolnost při krátkodobém nebo trvalém zaplavení.
MULTICAL ® 21
Výrobce: Kamstrup A/S, Dánsko. Inteligentní, statický vodoměr nabízí vysokou přesnost a spolehlivost. Ultrazvukový princip měření, kompaktní a velmi odolná konstrukce v kombinaci s výkonnou elektronikou, to je základní charakteristikou zařízení. Díky integrované komunikaci nabízí tento vodoměr ideální řešení pro provozovatele, kteří potřebují snížit ztráty a získat přehled o spotřebách pitné vody.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů