TECHNOAQUA, s.r.o. << zpět

Adresa Libeř č. p. 332
252 41
Telefony +420/ 244 460 474
E-maily mail@technoaqua.cz
WWW www.technoaqua.cz
Umístění Hala 3 - 7

Profil firmy

Vzorkovače, průtokoměry, sondy, monitorovací stanice a analyzátory. Měření kvality a kvantity odpadních a povrchových vod, měření průtoků na odlehčení.

Zastoupené značky

AQUALABO SERVICES / Francie
EUREKA WATER PROBES / USA
IJINUS / Francie
TELEDYNE ISCO / USA
TRIOS / Německo

Novinky a exponáty

Mobilní vzorkovač s chlazením BLZZRD
Výrobce: TELEDYNE ISCO, USA. Mobilní vzorkovač s chlazením pro odběr směsného i dělených vzorků, jednodílné i dvoudílné programování. Možnost připojení měřících sond, měření průtoku, srážkoměru, modemu a dalších. Velká paměť pro ukládání dat. Odběr vzorků na základě události.
Multiparametrální sonda EasyProb
Výrobce: EUREKA EasyProbe, USA. Robustní a spolehlivá sonda pro měření pH/ORP, teploty, vodivosti, rozpuštěného kyslíku, zákalu a hloubky. Různé délky kabelů. Připojení ke vzorkovačům ISCO. BT komunikace.
Průtokoměr DuraTracker
Výrobce: TELEDYNE ISCO, USA. Robustní průtokoměr pro mobilní i stálé instalace, IP 68, komunikace přes kabel, USB, BT a modem. Možnost připojení různých senzorů pro měření průtoku: ultrazvuk, laserové měření, kontaktní kombinovaná AV sonda, dále připojení vzorkovače a pH sondy. Vhodný pro stokové sítě, ČOV i průmyslové vody.
Průtokoměr ISCO LaserFlow
Výrobce: Teledyne ISCO. Průtokoměr ISCO LaserFlow je stále na českém trhu tak trochu novinkou, ale zároveň je i inovován. Před pár lety, kdy jsme jej uváděli na český trh, byl přístroj určen pouze pro nevýbušné prostření. Nyní je produkován a certifikován i v provedení pro prostředí s nebezpečím výbuchu (Class 1, Div 1, Zone 0 a ATEX kategorie 1G). Přístroj je od svého vývoje unikátní. Laserová technologie, používaná většinou v jiných odvětvích, byla uzpůsobena pro měření průtoku v laboratořích zaměřených i na vesmírný program a laserové zaměřovače. Použité materiály jsou velmi odolné. Přístroj má certifikát MCERTS Class 2. Jedná se o průtokoměr pro měření průtoku v tocích s "otevřenou" hladinou. ISCO LaserFlow je bezkontaktní rychlostní průtokoměr využívající Dopplerova jevu pro měření rychlosti laserem a měření hladiny ultrazvukem. Je určen jak pro měření na ČOV, průmysl. podnicích, povrch. vodách ,ale i v kanalizační síti. Přístroj měří rychlost v toku odrazem laserového paprsku.
Senzor pro měření průtoku LaserFlow
Výrobce: TELEDYNE ISCO, USA. Bezkontaktní měření průtoku na základě Dopplerova jevu. Senzor LaserFlow měří laserem rychlost proudění a ultrazvukem výšku hladiny. Rychlost je měřena pod hladinou v jednom nebo více bodech. Přístroj má IP 68.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů