Novast Automation s.r.o. << zpět

Adresa Průmyslová 1306/7
Praha
102 00
Telefony +420/ 601 002 118
E-maily info@novast.cz
WWW www.novast.cz
Umístění Hala 3 - 56

Profil firmy

Dodáváme on-line analyzátory vody od světových technologických lídrů. Zastoupené firmy: Process Instruments / Velká Británie, PROTEUS Instruments / Velká Británie, TETHYS Instruments / Francie.

Novinky a exponáty

PROTEUS - multiparametrová měřicí sonda kvality vody
Výrobce: Proteus Instruments. Sonda Proteus představuje skokovou změnu v monitorování rozpuštěných organických látek v reálném čase. Nejmodernější monitorovací platforma zahrnuje nejnovější technologii, která poskytuje přesné a spolehlivé měření s minimální údržbou. Zejména pro monitorování biochemické spotřeby kyslíku (BOD) a rozpuštěného organického uhlíku (DOC). Sonda je navíc schopna online vyhodnocovat přítomnost koliformních bakterií a e.coli. Pro měření dalších požadovaných parametrů může být celkem osazena až 13 senzory.
UV500 on-line analyzátor vody
Výrobce: Tethys Instruments, Francie. Je založen na UV-viditelném spektrografu s vysokým rozlišením. Současně sleduje mnoho různých parametrů pro čistírny odpadních vod nebo říční monitorovací stanice s vynikající stabilitou a nízkými provozními náklady. Stejný spektrograf může měřit organické látky, dusičnany, barvu, zákal, fosforečnan, amoniak a sirovodík. Fluorescenční modul měří aromatické uhlovodíky (PAH) a infračervená laserová dioda nefelometrické zakalení. Patentovaná průtočná cela dovoluje velmi vysoký obsah pevných látek.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů