HAWLE ARMATURY, spol. s r.o. << zpět

Adresa Říčanská 375
Jesenice u Prahy
252 42
Telefony +420/ 241 003 111
E-maily mail@hawle.cz
WWW www.hawle.cz
Umístění Venkovní plocha 2
Hala 3 - 35

Profil firmy

Výroba a prodej vodárenských, kanalizačních a plynárenských armatur.

Novinky a exponáty

HAWLE.LIVE BOX
Výrobce: Hawle Service GmbH, Rakousko. Jednotka HAWLE.LIVE BOX efektivně vzdáleně monitoruje vodárenskou infrastrukturu za využití IoT technologií. Jednotka automaticky odesílá oznámení formou SMS či e-mailu při překročení nebo nedosažení přednastavených hodnot, která jsou ukládána a slouží jako kompletní provozní dokumentace. Portfolio nabízených monitorovacích služeb zahrnuje například měření výšky hladiny, průtoku, tlaku, odečítání hodnot z vodoměrů, kontrola správné funkce odvzdušňovacích ventilů či dveřní kontakt.
HAWLE.LIVE CAP
Výrobce: Hawle Service GmbH, Rakousko. Chytrá hydrantová víčka HAWLE.LIVE CAP slouží k ochraně pitné vody v celé vodárenské infrastruktuře. Neoprávněná manipulace s hydranty může snížit kvalitu pitné vody nebo v horším případě i kontaminovat celou vodárenskou infrastrukturu. Chytré víčko navíc pomáhá předcházet krádežím vody, poškození hydrantu nebo jeho nedovření. Dva senzory integrované ve víčku okamžitě odesílají informaci o manipulaci formou SMS či e-mailu. S chytrými víčky budete mít své hydranty vždy pod kontrolou.
HAWLE.LIVE CAP
Výrobce: Hawle Service GmbH. Chytrá hydrantová víčka HAWLE.LIVE CAP slouží k ochraně pitné vody v celé vodárenské infrastruktuře. Neoprávněná manipulace s hydranty může snížit kvalitu pitné vody nebo v horším případě i kontaminovat celou vodárenskou infrastrukturu. Chytré víčko navíc pomáhá předcházet krádežím vody, poškození hydrantu nebo jeho nedovření. Dva senzory integrované ve víčku okamžitě odesílají informaci o manipulaci formou SMS či e-mailu. S chytrými víčky budete mít své hydranty vždy pod kontrolou.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů