PUMPA, a.s. << zpět

Adresa U Svitavy 1
Brno
618 00
Telefony +420/ 548 422 611
800 100 763
E-maily pumpa@pumpa.cz
WWW www.pumpa.cz
Umístění Hala 3 - 30

Profil firmy

Prodej a servis čerpací techniky. Kompletní nabídka motorů a vysoce účinných systémů Franklin Electric pro ponorná čerpadla. Čerpací stanice odpadních vod a technologie pro tlakovou kanalizaci. Automatické tlakové stanice, tlakové nádoby GWS.

Zastoupené značky

Franklin Electric
Global Water Solutions

Novinky a exponáty

Franklin Electric HES - Vysoce účinný systém pro ponorná čerpadla s 6" a 8" moto
Výrobce: Franklin Electric, USA. Jedná se o unikátní čerpací systém, který se skládá z 6“ nebo 8“ synchronního motoru 304SS NEMA (3000 otáček/min.), frekvenčního měniče a výstupního filtru. Technologie Franklin Electric zajišťuje úsporu v nákladech na provoz čerpací techniky až 20%. Sestavu je možné použít pro rozsah výkonu od 4kW do 150kW. HES byl instalován pro BVAK v Březové nad Svitavou, kde náklady na čerpání vody klesly na polovinu a investice do systému se vrátila za 1,5 roku.
Franklin Electric SubDrive® - nová generace
Výrobce: Franklin Electric, USA. Regulátor konstantního tlaku SubDrive® poskytuje konstantní tlak kontinuálním nastavováním rychlosti čerpadla tak, aby byly splněny požadavky na potřebu vody. S ohledem na více než 16 let zkušeností se systémy SubDrive poskytuje nová generace vylepšenou platformu s nejmodernější technologií a pečlivě vybranými komponenty, která je schopna optimalizovat výkon systému, dodávky tlaku vody a diagnostiku provozu systému. Nový model nabízí Wi-Fi připojení k použití s mobilní aplikací FE Connect.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů