Vystavovatelé pro obor "17.4. - Shromažďování užitkové a dešťové vody"

Skupina ACO je výrobcem prvků pro stavebnictví s vedoucím postavením ve svém oboru v Evropě. Společnost byla založena ve Šlesvicku-Holštýnsku v roce 1946 a působí jako nadnárodní síť ve více než 50 zemích. Disponuje 30 výrobními závody ve 12 zemích a více než 60 distribučními společnostmi. Celkově ...

Hala 3 - 13

Společnost Böhm - extruplast s.r.o. - výrobce a dodavatel drenážních a vsakovacích systémů, kabelových chrániček a nádrží na dešťovou vodu. Zastoupené firmy: Otto Graf GmbH/SRN, WPS-Water Pipe System GmbH.

Venkovní plocha 11
Hala 3 - 34

Firma CS-BETON vyrábí a dodává díly pro kanalizace, odvodnění, vsakování a studny - kanalizační, filtrační a stavítkové šachty, uliční, sorpční a horské vpusti, nedílnou součástí našeho výrobního programu je kanalizační potrubí z betonu a železobetonu.

Hala 3 - 40

TIBA BETON CZ s.r.o., výrobce tradičních a moderních hybridních kanalizací pod značkou HKS. Společnost využívá zahraniční technologie, které umísťuje na domácím trhu dle potřeb jednotlivých zákazníků. Obchodní názvy/značky výrobků: Predl GmbH / Německo, HKS - Hybridní kanalizační systémy.

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů