WILO CS, s.r.o. << zpět

Adresa Obchodní 125
Čestlice
251 01
Telefony +420/ 776 187 588
E-maily tomas.svoboda@wilo.com
WWW www.wilo.cz
Umístění Hala 4 - 3

Novinky a exponáty

EMU TR(E)
Výrobce: WILO, Německo. Ponorné míchadlo s planetovou převodovkou. Optimalizovaná konstrukce lopatek, motoru a převodovky z hlediska proudění. Dvoustupňová planetová převodovka s minimálními ztrátami. Dlouhá provozní životnost 100,000 hodin díky nízkým otáčkám vrtule. Možnost provedení míchadla s třílistou vrtulí -> delší životnost díky plynulejšímu chodu + nižší namáhání jednotlivých lopatek míchadla. Motory v provedení IE3 nebo IE4.
EMUport CORE
Producer: WILO, Německo. Čerpací stanice se separací pevných látek, chrání čerpadla přes ucpáváním a opotřebením od pevných látek obsažených v odpadní vodě, zvýšená spolehlivost čerpací jednotky, vybavená ponornými čerpadly IP68 v provedení do suché jímky, zpětný proplach sběrné nádrže pro zabránění vzniku sedimentu ve sběrné nádrži. Snadno přístupná sběrná nádrž pro čištění. Provedení ČS včetně samonosné PE-HD šachty nebo provedení pro instalaci do betonové šachty nebo objektu.
Wilo-Actun ZETOS
Výrobce: WILO SE. Actun ZETOS - odběr a čerpání surové vody s minimálními náklady na energii s maximální bezpečností dodávek. Udržitelné a perspektivní zásobování vodou pro domácnosti, průmysl a zemědělství je velkou výzvou vzhledem k ubývajícím zdrojům, rostoucím nárokům na vodu a kolísajícím hladinám podzemní vody. Díky čerpadlům, systémovým řešením a službám společnosti Wilo ji můžete překonat. Jsme vaším profesionálním partnerem, který vás podpoří v každé fázi vašeho projektu od návrhu a dimenzování až po uvedení do provozu a údržbu. Výhody Actun ZETOS: • Energeticky úsporné zásobování vodou s účinností čerpadla až 85 %. • Úsporný provoz díky nejvyšší celkové účinnosti v této třídě s motore s permanentními magnety. • Vysoká spolehlivost díky obzvláště odolné hydraulice vyrobené kompletně z lité nerezové oceli třídy 1.4408 (AISI 316). • Vysoká odolnost proti opotřebení: max. písku 150 g/m3. • Atest ACS pro použití s pitnou vodou.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů