Radeton, s.r.o. << zpět

Adresa Edisonova 7
Brno
612 00
Telefony +420/ 543 257 777
E-maily info@radeton.cz
WWW www.radeton.cz
Umístění Hala 4 - 39

Profil firmy

Dodáváme technologie pro trasování kabelů a potrubí, vyhledávání úniků vody a kamery pro inspekci vodovodů a kanalizací.

Zastoupené značky

iPEK
PRIMAYER
RADIODETECTION

Novinky a exponáty

Automatický systém lokalizace poruch Enigma3 hyQ (hydrofonní)
Výrobce: Primayer Ltd. Enigma3 hyQ je varianta automatického korelačního systému Enigma3m určená pro vyhledávání poruch především na přivaděčích, velmi dlouhých úsecích nebo plastových vodovodech. Tato speciální verze korelátoru je vybavena hydrofonem, který je konstrukčně navržen tak, aby snímal především nízké frekvence šumu. Díky tomu umí korelovat poruchy na vzdálenosti v řádech kilometrů! Funkce vícedenní korelace analyzuje a porovnává měření z jednotlivých dnů.
ENIGMA3M korelační systém pro automatickou lokalizaci poruch
Výrobce: Primayer Ltd., Velká Británie. Enigma3m je korelační systém, který je trvale umístěn na vodovodní síti. Snímače Enigma3m pravidelně zaznamenávají hluk z potrubí a odesílají data na zabezpečený server, kde probíhá automatická analýza. Výsledkem je přesná poloha všech úniků na vodovodní síti zakreslená do Google Maps. Existuje i speciální verze Enigma3m HyQ vybavená hydrofonem pro monitorování přivaděčů a velmi dlouhých úseků.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů