EWAC spol. s r.o. << zpět

Adresa Planá 80
České Budějovice
370 01
Telefony +420/ 385 344 740
E-maily info@ewac.cz
WWW www.ewac.cz
Umístění Hala 4 - 55

Profil firmy

Kompletní dodávky čistíren průmyslových odpadních vod. Čisticí a dezinfekční prostředky pro zařízení na pitnou vodu a vodojemy. Chemické produkty k čištění průmyslových odpadních vod. Filtrace vzduchu od výparů, kapalných a pevných částic.

Novinky a exponáty

Speciální čisticí prostředky CARELA®
Výrobce: CARELA®, Německo. Čisticí prostředky CARELA® BIO, CARELA® BIOforte a CARELA® HYDRO jsou prostředky na bázi anorganických kyselin, kde jejich čisticí účinek je optimalizován doplněním zesilovače čisticího účinku s aktivním kyslíkem CARELA® greenPOWER. Čisticí prostředky rozkládají minerální povlaky, inkrusty obsahující železo, mangan a vápenaté sloučeniny a současně bezpečně odstraňují biofilmy.
Zařízení pro aplikaci přípravků CARELA®
Výrobce: CARELA® , Německo. Zařízení CARELA® NOVO-MAT 1+ a CARELA® AIR-MAT silent jsou chemicky odolná zařízení pracující při nízkém tlaku, která zajišťují optimální nanášení přípravků CARELA® na stěny vodojemů bez vzniku aerosolu. Teleskopická tryska umožňuje aplikaci prostředku CARELA® až do výšky 8 m a bez nutnosti použití lešení. Zkracují dobu čištění vodojemů, navíc jsou bezpečná pro provoz, snadno přenosná a skladná.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů