KASI spol. s r.o. << zpět

Adresa Chrudimská 1602
Přelouč
535 01
Telefony +420/ 466 501 755
E-maily obchod@kasi.cz
WWW www.kasi.cz
Umístění Hala 3 - 24

Profil firmy

Největší český výrobce kanalizační litiny - poklopy, vyrovnávací prstence, uliční vpusti, vtokové mříže, lapače nečistot, šachtová stupadla, liniové odvodnění.

Zastoupené značky

EUROPA - PUR

Novinky a exponáty

Poklop EUROPA 9 - PUR
Výrobce: KASI, spol. s r.o., Česká republika. Šachtové poklopy řady Europa 9 jsou pantové poklopy vhodné do nejvíce zatěžovaných komunikací. Mají na víku speciální tlumicí vložku z polyuretanu, která tlumí vertikální i horizontální pohyb víka v rámu a omezuje tak opotřebení vložky i dalších částí poklopu a snižuje hlučnost. Jedná se o poklopy s dostatečnou hmotností víka, vhodné pro místa s nákladní dopravou. V nabídce je též speciální tichý design povrchu pro nejnáročnější požadavky na tichost přejezdů.
Poklop KASI-PUR
Výrobce: KASI, spol. s r.o., Česká republika. Šachtové poklopy KASI-PUR řady 6 jsou poklopy klasické konstrukce bez pantu s inovativní tlumicí vložkou z polyuretanu na víku. Díky konstrukci vložky a přesné výrobě se jedná o bezvůlový poklop, u kterého je vůle mezi víkem a rámem 0-1 mm a žádný kontakt kovových částí. Díky tomu je maximálně omezený pohyb víka v rámu, hluk při přejezdech, opotřebení tlumicí vložky, zanášení poklopu nečistotami a s tím spojené potíže při otevírání poklopu. Víka nabízíme jak litinová, tak i s betonovou výplní.
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů