Vystavovatelé pro obor "9. - Geografické a informační systémy"

Hala 4 - 42

Konzultační služby, monitoring a software v oblasti vodního hospodářství. Dodávka a servis měřicí techniky.

Hala 3 - 42

SW firma EG - Expert (egexpert.cz), vyvíjí komplexní řešení pro podporu ekonomických i technických procesů ve vodárenství. Produkt eSADA obsahuje tyto IS: Zákaznický (Fakturace vody, CRM, Kalkulace ceny, Klientský portál), Výrobní (Sběr dat, Datový sklad, Bilance vody, Výkaznictví), Servisní ...

Celosvětově působící společnost ve vývoji a výrobě přístrojů špičkové úrovně v oboru průmyslové měřicí techniky: Analýza kapalin: pH/ORP, chlór, vodivost, kyslík, zákal, chemická analýza aj., měření průtoku, měření tlaku, měření hladiny, měření teploty, záznam naměřených hodnot aj.

Hala 4 - 4

Geografické informační systémy (technologie Hexagon). Dokument management systém (e-ARSYS, e-SD, e-Schránka). CAD/CAM systémy SOLID EDGE pro strojírenství. Komplexní HW a SW zabezpečení, dodávky na klíč, kompletní servis.

Hala 3 - 50

Výrobce a dodavatel inteligentních ultrazvukových vodoměrů a odečtových systémů.

Hala 4 - 43

Hala 2D - 2

PRotOK se jako společnost zaměřená na informační technologie zabývá návrhy a zaváděním IT systémů pro podnikání v oblasti technické infrastruktury (především jde o dodávky vody a kanalizační systémy, ale také o plyn, nakládání s odpady, veřejnou zeleň…), založené na technologii GIS.