Vystavovatelé pro obor "8.5. - Systémy řízení technologických procesů v kanalizacích"

Venkovní plocha 10
Hala 4 - 56

Dodáváme systémy pro měření a regulaci k technologickým celkům úpraven pitných i odpadních vod, pro technické zabezpečení budov, včetně elektroinstalací. Poskytujeme revize elektroinstalace a odborné poradenství pro řešení specifických realizací v oblasti MaR a AUTOMATIZACE.

Hala 4 - 41

Dodavatel komponent pro environmentální technologie: membránová dmychadla a kompresory, filtry, dmychadla s bočními kanály, lamelové, membránové a pístové kompresory a vývěvy, aerační elementy, solenoidové ventily, samonasávací kalová odstředivá čerpadla, dávkovací čerpadla, MBR moduly a řídicí ...

Hala 3 - 47

Výrobce elektronických systémů pro měření hladiny a průtoku všech druhů vod ve všech oblastech vodního hospodářství.

Celosvětově působící společnost ve vývoji a výrobě přístrojů špičkové úrovně v oboru průmyslové měřicí techniky: Analýza kapalin: pH/ORP, chlór, vodivost, kyslík, zákal, chemická analýza aj., měření průtoku, měření tlaku, měření hladiny, měření teploty, záznam naměřených hodnot aj.

Hala 3 - 63

Podnikáme v oboru elektro, zaměřujeme se na dodávky technologických řídicích systémů pro vodárenství. Dodávky naší společnosti zahrnují: poradenskou a projekční činnost, výrobu rozvaděčů, aplikaci řídicích systémů a tvorbu software pro řídicí systémy a dispečerská pracoviště. Uvedené služby ...

Hala 3 - 1

Přístrojová technika pro analýzu vody. Výroba přístrojů pro provozní a laboratorní měření - kyslík, pH, ORP, chlor, chlordioxid, ozon, zákal, organické látky.

Hala 4 - 67

Dodávky technologií pro úpravu a hygienizaci pitné vody.

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů