Vystavovatelé pro obor "6.8. - Poklopy"

Hala 3 - 62

Výrobce plastového potrubí s hlavním zaměřením na tlakové rozvody pitné vody z materiálu PE a kanalizace z materiálu PP.

Venkovní plocha 2
Hala 3 - 35

Výroba a prodej vodárenských, kanalizačních a plynárenských armatur.

Venkovní plocha 4
Hala 3 - 27

Obchodní firma s vodárenským a instalačním materiálem. Výrobce zemních souprav a poklopů. Dodávky na místo určení.

Hala 3 - 23

Přední český výrobce kanalizační litiny - poklopy, vyrovnávací prstence, uliční vpusti, vtokové mříže, lapače nečistot, šachtová stupadla, liniové odvodnění. Obchodní názvy/značky výrobků: EUROPA - PUR.

Dodavatel kanalizačních poklopů a mříží, vodárenských poklopů, liniového odvodnění. Profesionální opravy a výměny kanalizačních poklopů. Zastoupené firmy: HYDROTEC Techologies AG / Německo, MEIERGUSS / Německo, EJ PICARDIE / Francie, KZO / Polsko, BECK / Německo.

Nabízíme kompletní sortiment z tvárné litiny pro vodovodní a kanalizační sítě, včetně alternativy pro bezvýkopovou pokládku. V našem sortimentu dále naleznete bohatou nabídku poklopů a mříží, systémy pro průmyslové a požární rozvody či odvodňovací systémy pro budovy.

Společnost VLČEK SOLUTION s.r.o. se již téměř 30 let řadí mezi významné evropské firmy v oblasti vývoje, výroby a prodeje litinových stavebních výrobků určených především k odvodnění mostů, dopravních ploch a zakrytí šachet. Standardem je profesionální přístup, nejvyšší kvalita, zákaznická podpora ...

1 | 2

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů