Vystavovatelé pro obor "6.8. - Poklopy"

Skupina ACO je výrobcem prvků pro stavebnictví s vedoucím postavením ve svém oboru v Evropě. Roční obrat skupiny, působící ve 40 zemích, je cca 775 milionů euro. Disponuje 30 výrobními závody ve 12 zemích a více jak 60 distribučními společnostmi. Celkově společnost zaměstnává kolem 4 800 ...

Venkovní plocha 1
Hala 4 - 38

Zařízení pro fyzikální a chemickou úpravu pitných, odpadních a průmyslových vod, oxidaci, dezinfekci (O3, UV, CI2, CIO2), odstraňování cizorodých látek z průsakových vod ze skládek. Příslušenství potrubních řadů (pevné a flexní spojky TEEKAY, distanční kluzné objímky RACI, izolační materiály) ...

Hala 3 - 55

Výroba a prodej vodárenských, kanalizačních a plynárenských armatur.

Venkovní plocha 3
Hala 3 - 26

Obchodní firma s vodárenským a instalačním materiálem. Výrobce zemních souprav a poklopů. Dodávky na místo určení.

Hala 3 - 24

Největší český výrobce kanalizační litiny - poklopy, vyrovnávací prstence, uliční vpusti, vtokové mříže, lapače nečistot, šachtová stupadla, liniové odvodnění.

Hala 3 - 43

Dodavatel kanalizačních poklopů a mříží, vodárenských poklopů, liniového odvodnění. Profesionální opravy a výměny kanalizačních poklopů.

Hala 3 - 20

Jsme rodinná profesionální česká firma zabývající se zabudováním a opravami kanalizačních a vodovodních poklopů a uličních vpustí. Obchodní názvy/značky výrobků: IZOLSAN.

Hala 3 - 13

Kanalizační mříže a poklopy Rovasco - certifikované plastové výrobky vhodné jako alternativa litinových produktů. Výroba polotovarů a dílů z alkalického polyamidu a litých polyuretanových elastomerů.

Prodej vodovodních a kanalizačních systémů z tvárné litiny - trubky, tvarovky, armatury, poklopy, mříže a další příslušenství. Největší výrobce tvarovek z tvárné litiny v ČR.

1 | 2

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů