Vystavovatelé pro obor "4. - Provozování vodovodů a kanalizací"

Hala 2D - 11

Jsme firma s dlouholetou tradicí v prodeji diamantové techniky, diamantových nástrojů, stavební a hydraulické techniky. Zastoupené firmy: ICS, Blount Europe. Obchodní názvy/značky výrobků: ICS, Diamond Tools and Equipment.

Venkovní plocha 14
Hala 4 - 32

Výroba, prodej a servis čisticí a monitorovací techniky pro kanalizace, recyklační a kombinované vozy, vysokotlaké trysky, příslušenství, kanalizační roboti.

Hala 4 - 43

Hala 4 - 69

Měřicí přístroje k vyhledávání skrytých úniků v rozvodech vody, ke snižování ztrát, na monitoring parametrů sítě a lokalizaci průběhu tras inženýrských sítí. Obchodní názvy/značky výrobků: VIVAX, SEBA KMT.

Hala 4 - 17

Výrobce pneumatických těsnících vaků na uzavření potrubí průměrů od 40 mm do 1600 mm během havarijních oprav a prací při uvádění do provozu vodovodů, kanalizací a tepelných sítí. Patentovaný design umožňuje uzavírat potrubí s tlakem kapaliny až do 12 barů.

Hala 4 - 39

Dodáváme technologie pro trasování kabelů a potrubí, vyhledávání úniků vody a kamery pro inspekci vodovodů a kanalizací.

Hala 2D - 17

Firma Sensor je celosvětovým lídrem v lokalizaci a detekci úniků z potrubí. Byla založena v roce 1990 a nyní má svoje zastoupení v sedmi státech. Naše revoluční technologie permanentní kontroly těsnosti potrubí je určena jak pro nové instalace, tak i pro stávající distribuční sítě.

Hala 2D - 4

Tiroler Rohre vyvíjí, vyrábí a nabízí vysoce kvalitní systémy z tvárné litiny pro rozvody vody. Kromě toho vyrábíme univerzální pilotové systémy pro stavbu hloubkových základů. V České republice zastupuje společnost Tiroler Rohre firma TECHNOMA.

Hala 2D - 3

Pryžotextilní výrobky - těsnicí vaky potrubí, sanační pakry, zvedací vaky, těsnicí vaky na trhliny.

Hala 4 - 67

Dodávky technologií pro úpravu a hygienizaci pitné vody.

1 | 2